Nadovolenku.sk používa cookies na zlepšenie užívateľského komfortu. Povoliť cookies
Cena od:
8.00 EUR
Kontaktujte nás

Popis

Drevenica u Kudzbelov sa nachádza v nádhernom podhorskom prostredí Liptova v obci Kvačany. Samotná drevenica je z roku 1890 a v roku 2005 prešla renováciou s dôrazom na zachovanie pôvodnej architektúry. Drevenica sa nachádza na okraji obce, na spoločnom pozemku s majiteľom ubytovania.

Drevenica má kapacitu 5 - 6 lôžok a tvori ju trojlôžková spálňa (manželská posteľ, valenda) a spoločenská miestnosť s televízorom, rádiom, pohodlnou sedacou súpravou a valendou (1 lôžko). Gauč sa dá rozložiť (2 lôžka) a v spoločenskej miestnosti sa tak pohodlne vyspia 2 - 3 ľudia. Samozrejmosťou drevenice je sprchovací kút, toaleta a kompletne zariadená kuchyňa so sklokeramickou varnou doskou, rúrou na pečenie, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou a riadmi na varenia a stolovanie. Drevenica je vykurovaná elektrickým kúrením. Domáci majú aj WiFi internet.

Pri dreveničke stojí altánok s posedením a záhradný krb s možnosťou opekania a grilovania. Deti poteší hojdačka a priestranná trávnatá plocha. Celý dvor je oplotený, čiže pobyt je vhodný pre rodiny s malými deťmi. Vítaní sú aj domáci miláčikovia. Parkovanie sme Vám zabezpečili vo dvore. Športové potreby ako sánky, lyže a bicykle si bezpečne odložíte v technickej miestnosti.

Kvačany sú ideálnym miestom pre strávenie Vašej dovolenky. Kvačany sa pýšia hlavne Kvačianskou a Prosieckou dolinou s mlynmi zvanými "Oblazy". Vybrať sa môžete na okružnú prechádzku, obľúbená je aj turistika a cykloturistika. Kúsok od nás je to do Bešeňovej i do termálneho kúpaliska Tatralandia. Ak radi lyžujete, Liptov Vám ponúkne lyžiarske strediská pre náročných aj začínajúcich lyžiarov. Pozývame Vás do Kvačian, kde môžete zažiť nezabudnuteľnú dovolenku na vidieku.

Vlastnosti

Toto miesto nemá zvolenú žiadnu vlastnosť.

Kontakt

drevenica u Kudzbelov
Kvačany, 7
Kvačany, 032 23
Slovensko
+421 907 625 184

Napísať email