Nadovolenku.sk používa cookies na zlepšenie užívateľského komfortu. Povoliť cookies
Cena od:
25.00 EUR
Kontaktujte nás

Popis

Koliba Papradno sa nachádza na farme v obci Papradno. Obkolesená je udržiavanými horskými lúkami a pasienkami. So stavbou koliby sa začalo v roku 2008. Najskôr bola spustená reštauračná časť a od roku 2017 je dokončená aj ubytovacia časť.Priestory je možné využiť na organizovanie rodinných osláv, svadieb a firemných stretnutí. Pre veľké skupiny je možná rezervácia ubytovania aj v Agropenzióne Grunt vzdialenom 1,5 km od Koliby

Kapacita Koliby je 20 lôžok, ubytovanie je možné v 2/2 izbách s manželskou posteľou a 4/2 izbách s možnosťou prístelky. Každá izba je vybaená TV, sprchovacím kútaom a toaletou. Ubytovanie je poskytované celoročne, hostia majú možnosť objednávky raňajok, plnej penzie, polpenzie, prípadne individuálneho výberu z jedálneho lístka.

Reštaurácia Koliba Papradno s kapacitou 50 miest ponúka chutnú slovenskú kuchyňu, sezónny predaj syrových výrobkov z ovčieho mlieka a jedlá z jahňacieho mäsa.Vedľa reštaurácie je veľký altán s kapacitou ďalších 60 miest. Altán je vyhrievaný, takže sú jeho priestory k dispozícii aj v zime a v sychravom jesennom počasí.

Pred reštauráciou sa nachádza nekrytá jazdiareň. V lete je k dispozícii detské ihrisko a altánok s otvoreným ohniskom s kapacitou 20 miest. Priamo z Koliby je možné vyraziť na turistiku po značených turistických trasách od jednoduchých až po náročnejšie.

Kontakt

Koliba Papradno
Papradno,
Papradno, 018 13
Slovensko
+421 424 393 338

Napísať email