Nadovolenku.sk používa cookies na zlepšenie užívateľského komfortu. Povoliť cookies
Cena od:
80.00 EUR
Kontaktujte nás

Popis

Chatu KAMA nájdete v prekrásnom lesnom prostredí rekreačnej oblasti Oravice, uprostred krásnej prírody Roháčov. Výborná poloha chaty pri lese a zároveň v blízkosti termálnych bazénov kúpaliska a moderného aquaparku Meander Thermal Park v Oraviciach (500 metrov od chaty) je zárukou dovolenky plnej relaxu a oddychu ako aj športového vyžitia a turistiky. Milovníci lyžovania si v zimnom období prídu na svoje na kvalitne upravených zjazdovkách lyžiarskeho strediska Meander Skipark Oravice. Využiť môžete aj služby blízkych lyžiarskych stredísk Milotín a Janovky v Zuberci alebo Ski areálu Zverovka - Spálená dolina.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v útulne zariadenej samostatnej chate s maximálnou kapacitou ubytovania pre 13 osôb. Hosťom sú v chate k dispozícii tri spálne (trojlôžková, štvorlôžková a šesťlôžková izba), ktorých súčasťou sú aj poschodové postele. Svoj voľný čas v kruhu rodiny a priateľov môžu hostia tráviť v príjemnej spoločenskej miestnosti, umiestnenej na prízemí objektu, v ktorej výbave nechýba krb, televízor so satelitným príjmom a rádio s CD prehrávačom. Na prípravu vlastného stravovania Vám tu poslúži kompletne zariadená kuchyňa s jedálenskou časťou, elektrickým sporákom, rúrou na pečenie, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou a chladničkou s mrazničkou. Samozrejmosťou chaty je kúpeľňa s toaletou.

V bezprostrednej blízkosti chaty je možnosť príjemného vonkajšieho posedenia na terase a pri otvorenom ohnisku. Zabaviť sa môžete aj hraním rôznych loptových hier na zatrávnenom ihrisku pri chate. Parkovanie je zabezpečené priamo pri ubytovaní.

Vlastnosti

Toto miesto nemá zvolenú žiadnu vlastnosť.

Kontakt

Chata Kama
Vitanová,
Vitanová, 027 12
Slovensko
+421 948 978 627

Napísať email