Nadovolenku.sk používa cookies na zlepšenie užívateľského komfortu. Povoliť cookies
Cena od:
60.00 EUR
Kontaktujte nás

Popis

Apartmánové Tatralandia Chatky*** 109 a 110 

sú situované v atraktívnej časti dovolenkového rezortu Holiday Village TATRALANDIA, nachádzajúceho sa priamo pri Aquaparku Tatralandia (100m) a len 15km od lyžiarskeho strediska, najväčšieho na Slovensku - JASNÁ - Nízke Tatry - CHOPOK, kde Vás v zimnej sezóne bezplatne odvezie i dovezie Skibus priamo od ubytovacieho zariadenia. 

Ubytovanie je v dvoch samostatných rekreačných chatkách, umiestnených vedľa seba. Chatky sú ladené v tradičnom liptovskom štýle, prispôsobené pre ubytovanie 3 až 5 osôb v jednej chatke, alebo skupina maximálne 10 osôb v obidvoch chatkách. Ubytovanie má non-stop otvorenú recepciu, veľkú reštauráciu, kde sa môžete stravovať, loby bar a.i.  

V každej chatke sú k dispozícii: 

* jedna 3-lôžková spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom

* obývacia miestnosť s televízorom a rozkladacou pohovkou (využiteľnou pre prespanie 2 osôb)

* súčasťou chatky je aj jedálenská časť s posedením a kuchynka, vybavená elektrickým varičom, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou a kuchynským zariadením.

* oddýchnuť si môžete na terase chatky s masívnym dreveným posedením

* samozrejmosťou chatky je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. 

* v chodbe sa nachádza odkladací priestor pre lyže a lyžiarske pomôcky.

V každej chatke a aj v celom rekreačnom areáli je bezplatné WIFI pripojenie. Parkovanie Vašich áut je bezplatné priamo pri chatkách.

V tesnej blízkosti chaty je ohnisko, altánok a záhradný krb, detské ihriská s preliezkami, športové ihriská a rôzne spoločenské hry na recepcii. Veľmi blízko od chatky je Mini ZOO so zvieratkami alebo jediný veterný tunel na Slovensku Hurricane Factory so simulátorom voľného pádu.Počas celého Vášho pobytu Vám bude priamo z areálu ubytovania k dispozícii multi-vstup s možnosťou prechodu do Aquaparku Tatralandia aj viackrát denne s 20% ZĽAVOU. Vstup je potrebné zakúpiť na recepcii ubytovania, aby bola uplatnená zľava.

Chatky predstavujú výbornú voľbu pre všetkých milovníkov relaxu a aktívneho oddychu, ideálne pre rodiny s deťmi, páry alebo skupinky priateľov. Spríjemniť si môžete Váš voľný čas surfovaním, člnkovaním alebo plavbou vyhliadkovou loďou po Liptovskej Mare, návštevou Demänovských jaskýň, či turistickými prechádzkami a cyklistickými túrami okolitou prírodou Západných a Nízkych Tatier. 

Kontakt

Tatralandia Chatky*** 109 a 110
Liptovský Mikuláš,
Liptovský Mikuláš, 031 05
Slovensko
+421 905 392 652

Napísať email