Nadovolenku.sk používa cookies na zlepšenie užívateľského komfortu. Povoliť cookies
Cena od:
50.00 EUR
Kontaktujte nás

Popis

Predstavujeme nový luxusný apartmán AQUATATRY pri Aquacity v Poprade, na krásnom stredovekom námestí Spišskej Soboty – mestskej pamiatkovej rezervácie.

Popis: Luxusný 2poschodový apartmán (74 m2) s plne vybavenou kuchyňou, 2 spálňami, 2 kúpelňami, bezplatným WIFI, kozubom a východom z obývačky do krásnej záhrady.

Apartmán pozostáva z prízemia (vstupný priestor, zariadená kuchyňa, obývačka s východom do záhrady) a z poschodia (2 izby a 2 kúpeľne).

Vstupný priestor: zrkadlo, skriňa, odkladacie priestory, police
Kuchyňa: umývačka riadu, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, kávovar, sklokeramická varná doska, rúra na pečenie, chladnička s mrazničkou, kuchynský riad, príbory, poháre, taniere…
Obývačka: pohodlný gauč, TV, DVD s filmami, CD prehrávač, kozub s prichystaným drevom, východ  do záhrady, schodisko
Izba – spálňa (2x): v každej manželská posteľ široká 180 cm, veľká skriňa, 2 nočné stolíky, 2 lampy, francúzsky balkón s výhľadom do záhrady
Kúpelňa (2x): wc, sprchovací kút, mramorové umývadlo, veľké zrkadlo

Využiteľnosť apartmánu: 4 pevné lôžka

V samotnej záhrade apartmánu je k dispozícii gril a altánok.
Na stredovekom námestí, kde sa apartmán nachádza, je kostol sv.Juraja s oltárom Majstra Pavla z Levoče, ktorý poctila svojou návštevou i anglická kráľovná Alžbeta II.

V okolí je množstvo reštaurácií, pubov, pizzérií, cukrární.. Dostupnosť do Aquacity je 10 minút peši, do centra mesta 15 minút.

 

Kontakt

apartmán AQUATATRY
Sobotské námestie, 29
Poprad, 058 01
Slovensko
+421 917 727 636

Napísať email